Інформація про функціонування та розвиток української мови у Григорівському НВК (за період червень - грудень 2019 року)
Відеоролик до Міжнародного Дня рідної мови
Програма розвитку української мови в НВК на 2016 - 2020 роки
Аналітичний звіт про роботу вчителів - філологів у 2017 - 2018 навчальному році
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ДОСВІДУ РОБОТИ ВЧИТЕЛІВ УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ ТА ЛІТЕРАТУРИ 2017 - 2018
В Григорівському НВК 06.03.2018 р. вчителем української мови та літератури Вовк Л.В. проведено просвітницьку годину "Світоч України - Шевченко". На якій діти познайомилися з творчістю, життям і цікавими фактами з біографії Т.Г. Шевченка. Учні читали його вірші: Тафійчук Анастасія, Гайдукова Ольга,Сергієнко Діана, Лизя Марк та Саприкіна Олена.
Шевченко в нашому серці
Саме під таким гаслом пройшов в Григорівському НВК бібліотечний урок на якому були присутні завуч з виховної роботи Вовк Юрій Григорович, учні 3 та 4 класів і їх класні керівники. Бібліотекар Репях Людмила Миколаївна запропонувала мету уроку: Розкрити велич і безсмертя українського поета, світового генія, неперевершеного майстра слова Тараса Григоровича Шевченка. У класі на дошці були підготовлені вислови відомих людей, народні прислів’я та приказки про Тараса Шевченка. Також поряд стояли репродукції художніх творів, збірники віршів та поем. Присутні здійснили уявну подорож дорогами кобзаря, познайомилися з його життям та творчістю. Учні 3 класу Шестак К., Рибаков І, Соловей А., Пухирь А., Охріменко А., Терещенко К., Рябко Т., Москаленко І., Касімова Д. не залишились сторонніми спостерігачами, вони з радістю прочитали вірші про великого кобзаря. Для віх присутніх був представлений відеофільм Тарас Григорович Шевченко. Наприкінці уроку бібліотекар Репях Людмила Миколаївна розповіла учням, що Тарас Григорович дуже любив дітей і завжди радо спілкувався з ними. Він залишив нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу пам'ять про себе. Бібліотечний урок оселив в душах учнів атмосферу піднесеності і святковості, творчості і духовності.
Дати учням уявлення про становлення і розвиток поезії У давній українській літературі, основні
її жанри, тематику; звернути увагу на ідейно-художні особливості поетичних творів; дати поняття про силабічний вірш, бурлеск та Травестію; розвивати уміння аналізувати, коментувати зміст творів, навички виразного читання; сприяти виховуванню в учнів інтересу до давньої літератури, до української мови та мов інших народів такою була мета, проведеного вчителем української мови та літератури Пунько В.В. заходу для учнів 5 - 9 класів на тему "Становлення і розвиток української поезії".
Під час заходу учні поринули у минуле, перевтілились у мандрівних дяків (учень 5 класу Німчинов Олександр), тогочасних поетів та поетес (учні 5 класу Ломака Марина, Євсєєва Анастасія, Мірошніченко Аліна; 6 - го: Пунько Єва, Шаповал Анна, Ткач Олександр, Руколянський Іван та Войтович Крістіна, Брацило Ірина, Вовк Каріна, Москаленко Артем, Неплюй Ростислав, Шрамко Артем, Тафійчук Анастасія, Гайдукова Ольга - учні 9 класу).
Навчання педагога продовжується все життя. Сучасна парадигма освіти, застосування новітніх технологій потребує якісно нового підходу до підвищення фахової майстерності педагога.Це є головною проблемою, якій підпорядкована вся методична робота з педагогічним колективом. Однією з найкращих форм підвищення своєї кваліфікації є ТРЕНІНГ. Особливо, коли ї проводять такі тренери, як Корицька Г.Р. та Пересунько Т.М.
Тренінг пройшов у дружній атмосфері, учасники отримали багато корисної інформації Фотозвіт
«Живе під сонцем любові Шевченкова весна»
Саме під таким гаслом пройшов у Григорівському НВК Шевченківський тиждень.
Для учнів початкових класів бібліотекарем НВК Репях Л.М. було проведено бібліотечний урок, на якому вона звернула увагу учнів на велич і безсмертя українського поета, світового генія, неперевершеного майстра слова Т.Г. Шевченка, познайомила присутніх з висловами відомих людей, народними прислів’ями та приказками про Тараса Шевченка. Великий інтерес в учнів викликали репродукції картин Т.Г. Шевченка.
Діти були активними, із задоволенням відповідали на запитання класного керівника 3 класу Дудник Т.В.
Також, Репях Л.М. розповіла, що поет дуже любив дітей і завжди радо спілкувався з ними, залишивши нам свої неоціненні духовні надбання – твори і світлу пам'ять про себе.
09 березня учні 5 – 11 класів відвідали виставу присвячену життю і творчості Т.Г. Шевченка в театрі ім.. Магара.
Закінчився Тиждень віртуальною подорожжю у часи Шевченка, яку показали учні 5 – 11 класів.